Nasze sale

Na najmłodszych Podopiecznych czekają przytulne sale sprzyjające spokojnemu procesowi adaptacji oraz harmonijnemu rozwojowi poprzez zabawę. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w sprzęty najwyższej jakości, certyfikowane i przystosowane do użytkowania przez Maluchy.

Wybraliśmy proste drewniane meble pamiętając jednocześnie o miłej dla oka kolorystyce. Posiadamy wysokiej jakości wykładziny, które, oprócz technicznych walorów, są ciepłe i miękkie, więc Dzieci uwielbiają na nich siedzieć, bawić się i wypoczywać.

Dbając o rozwój Maluszków, wyposażyliśmy sale w zabawki rozwijające ich koordynację oraz spostrzegawczość: tradycyjne klocki, pluszowe misie i lalki, ale także innowacyjne manipulatory, maty sensoryczne i kreatywne kąciki tematyczne. Na zajęciach muzycznych nasi Podopieczni korzystają zarówno z dziecięcego instrumentarium, jak również własnoręcznie wykonanych podczas zajęć grzechotek i bębenków.

Podczas leżakowania nasi Wychowankowie korzystają z profesjonalnych, atestowanych łóżeczek i leżaczków, dzięki którym mogą odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy i nauki.

Kontakt

Przedszkole i Żłobek PICCOLO
Trzebownisko 930
36-001 Trzebownisko

Telefon i e-mail
661 655 677
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.