Nasze sale

W naszym Przedszkolu dbamy o najwyższy komfort i bezpieczeństwo naszych małych Podopiecznych, dlatego wszystkie materiały użyte do wykończenia sal posiadają certyfikaty i są przystosowane do użytkowania przez Dzieci w określonych przedziałach wiekowych. Pomieszczenia wyposażamy w proste drewniane meble, pamiętając jednocześnie o miłej i spokojnej kolorystyce. Z myślą o naszych Dzieciach posiadamy wysokiej jakości wykładziny, które oprócz technicznych walorów, są ciepłe i miękkie, więc Przedszkolaki uwielbiają na nich siedzieć, bawić się i wypoczywać.

Staramy się również pobudzać dziecięcą wyobraźnię używając różnorodnych typów zabawek rozwijających koordynację oraz spostrzegawczość Dzieci. Nasze sale są pełne nie tylko klocków i elementów konstrukcyjnych, z których tworzymy rozmaite budowle, ale także szmacianych lalek i tradycyjnych pluszaków. Pamiętamy bowiem o tym, że Dzieci kochają to, co miękkie i przytulne. Tworzymy piękne kąciki zabaw tematycznych i edukacyjnych.

 

 

W salach aktywnej zabawy Dzieci mogą korzystać z miękkich, bezpiecznych klocków piankowych, czy torów przeszkód. Dysponujemy również certyfikowanym sprzętem do prowadzenia gimnastyki ogólnorozwojowej oraz korekcyjnej. Na zajęciach muzycznych nasi Podopieczni korzystają
z profesjonalnych instrumentów muzycznych.

Kontakt

Przedszkole i Żłobek PICCOLO
Trzebownisko 930
36-001 Trzebownisko

Telefon i e-mail
661 655 677
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.