×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 89.

Kim jesteśmy

Żłobek Piccolo w Rzeszowie to miejsce położone w centrum miasta. Dzięki oddaleniu od ulicy jest on w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Jest częścią Zespołu Żłobkowo-Przedszkolnego PICCOLO, który posiada wieloletnie doświadczenie na rynku edukacyjnym i wychowawczym. Dzięki temu oferujemy Państwu ciepły i pełen miłości świat, w którym Dzieci mogą się czuć dobrze i odkryć to, co wartościowe oraz poznać to, co mądre.

Drzwi naszego Żłobka otwarte są dla Państwa przez 12 miesięcy, prawie 365 dni w roku! Czekamy na Wasze Pociechy od poniedziałku do piątku, od 6:00 do 17:00.

Dzięki świetnej lokalizacji nasz Żłobek ma łatwy dostęp do atrakcji oferowanych przez Filharmonię Podkarpacką, teatry oraz kina. Dodatkowo posiadamy również swoje własne małe kino PICCOLO, gdzie nasi podopieczni mogą oglądać na dużym ekranie ciekawe i wartościowe bajki! Dbając o prawidłowy rozwój dzieci zapewniamy im także możliwość bezpiecznego spędzenia czasu na świeżym powietrzu na bezpiecznym, dobrze wyposażonym placu zabaw.

Aby umożliwić Państwu śledzenie na bieżąco życia naszej placówki oraz wszelkich wydarzeń, w których biorą udział Państwa dzieci, zapraszamy na naszą prężnie działającą stroną na Facebook’u!

Dlaczego my

  • Wyróżniamy się innowacyjnym podejściem do procesu nauczania realizując projekty i programy autorskie.
  • Absolwentów naszego Żłobka wyróżnia niezwykłe przygotowanie do dalszej edukacji.
  • Zadowolenie i radość dzieci są naszym priorytetem.
  • Dzięki kreatywności naszej Kadry rozwijamy pomysłowość i wyobraźnię podopiecznych.
  • Oferujemy wyżywienie dopasowane do potrzeb dzieci, zwracając uwagę na indywidualne potrzeby dietetyczne.
  • Stały nadzór zapewnia bezpieczeństwo naszym podopiecznym.
  • Personel PICCOLO otacza wszystkie dzieci ciepłem i miłością.